O nas

Kim jesteśmy?

KOED to kreatywna pracownia architektoniczna, która kompleksowo zajmuje się projektowaniem obiektów mieszkaniowych, gospodarczych, użyteczności publicznej, a także aranżacją wnętrz i terenów zielonych. Swoimi twórczymi siłami chętnie wspieramy również firmy chcące odświeżyć i unowocześnić swój wizerunek. Nasze projekty to prostota i funkcjonalność ubrane w dobry design.
 
Dlaczego warto nas wybrać? Pracownia KOED zapewni nie tylko dobre pomysły, ale także rzetelną i kompleksową realizację każdego projektu. Dzięki bogatemu doświadczeniu, znajomości rynku oraz wyselekcjonowanej grupie zaufanych podwykonawców branżowych zlecone nam prace zawsze przebiegają sprawnie i terminowo.

 

Co robimy?

W nasze ręce możesz bez obaw powierzyć zaprojektowanie domu wraz z jego wnętrzem i otaczającym go ogrodem, a efektem tego będzie spójna stylistycznie i estetycznie wizja. Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu, chętnie doradzimy Ci przy zakupie idealnego terenu pod zabudowę oraz pomożemy uzyskać wszelkie niezbędne pozwolenia. 

Wesprzemy Cię także profesjonalnym przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży, pokazując jak niskim nakładem kosztów podnieść wartość mieszkania. Jeśli jesteś deweloperem, z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie serię wizualizacji wnętrz, które z pewnością uatrakcyjnią Twoją ofertę.

 

Coś dla firm

Czujesz, że wizerunek Twojej firmy potrzebuje świeżego powiewu? Z przyjemnością pomożemy Ci przearanżować firmową przestrzeń tak, aby stała się zachęcająca i przyjazna zarówno pracownikom jak i klientom, a także odzwierciedli wartości Twojej firmy. Poszerzając zakres usług, rozpoczęliśmy współpracę z najlepszymi grafikami i dodatkowo rozszerzyliśmy ofertę firmy o projektowanie logotypów i systemów identyfikacji wizualnej firm. Jeśli zechcesz możemy więc odświeżyć także layout strony internetowej, sprawimy, że firmowe logo będzie przykuwało uwagę, doradzimy jak stworzyć najbardziej efektywny system identyfikacji wizualnej, aby Twoja marka wyróżniała się spośród innych i zapadała w pamięć.
 
 

Jak pracujemy?

Wierzymy, że przestrzenie powinny współgrać ze sobą, dlatego w pracy nad projektami kładziemy duży nacisk na to, aby każde wnętrze czy też najbliższe otoczenie obiektu było powiązane stylistycznie z wyglądem samego budynku. Dokładamy starań, aby nasze projekty wychodziły naprzeciw oczekiwaniom klienta, dlatego dopasowujemy je do jego indywidualnych potrzeb – zarówno na początku drogi projektowej, jak również w trakcie pracy. Do wszystkich zleceń podchodzimy z pasją i zaangażowaniem, traktując każde nowe zadanie jako ciekawe wyzwanie. Nasze realizacje wyróżnia przede wszystkim nowoczesność i umiar, w myśl zasady znanego architekta Ludwiga Mies van der Rohe „mniej znaczy więcej”.  Cenimy funkcjonalność i spójność. W prostocie przestrzeni odnajdujemy jej piękno. Zapraszamy Państwa do współprojektowania najbliższych Wam przestrzeni.